MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg mezoterapii igłowej pozwala przywrócić skórze piękny i zdrowy wygląd bez konieczności operacji chirurgicznej. Jest jednym z najbardziej popularnych oraz najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych dostępnych na rynku.

Mezoterapia igłowa jest doskonałą metodą profilaktyczną, służącą zatrzymywaniu postępowania procesu powstawania zmarszczek w wyniku starzenia się skóry. Nowością w medycynie estetycznej jest mezoterapia biomimetyczna, która skutkuje nie tylko odmłodzeniem skóry, lecz stosowana jest także w celu likwidacji trwałych zmarszczek. Dostarczane wprost do skóry właściwej peptydy stymulują naturalne procesy regeneracyjne i zatrzymują działanie wolnych rodników.

Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu śródskórnym (przed wcześniejszym zastosowaniem kremu zawierającym środek znieczulajacy),z wykorzystaniem strzykawki i odpowiednio cienkiej igły, niewielkiej ilości substancji aktywnych. Kolejne wkłucia wykonywane są w odstępach 0,5 do 1,0 cm i pokrywają całą powierzchnię skóry danej partii ciała. Śródskórne podanie koktajlu usprawnia mikrokrążenie w tkance podskórnej, w wyniku czego przyspieszają procesy odbudowy skóry i naskórka.

Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii z kwasem hialuronowym (50 mg w każdej ampułce).

  • Dermaheal HSR ma działanie odmładzające, zapobiega starzeniu się skóry, nawilża ją i odżywia,
  • Rewitalizuje suchą i nieodżywioną skórę, poprzez zwiększenie proliferacji komórek,
  • Kompleks Peptydów Biomimetycznych odmładza postarzałą skórę zmniejszając zmarszczki,
  • Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zwęża pory.