Manicure tytanowy

Manicure Tytanowy to rodzaj stylizacji paznokci, który w ten sposób nazwała i wprowadziła na rynek europejski Violetta Mrowiec, właścicielka V&K Cosmetic. Nazwa powstała dla SNS (Signature Nail System) - pierwszych na świecie produktów, aplikowanych w taki sposób i o tak innowacyjnym składzie, opartych na naturalnych, bezpiecznych dla środowiska i paznokci składnikach. To czyni SNS pierwszymi na świecie produktami do manicure tytanowego oraz jedynymi dostępnymi na rynku polskim i europejskim oryginalnymi produktami do manicure tytanowego.

Produkty do manicure tytanowego aplikowane są poprzez nałożenie witaminowej bazy oraz zanurzenie paznokcia w pudrze, następnie aplikujemy preparat wysuszający, który błyskawicznie go utwardza. Tak przygotowany manicure jest mocny i odporny na uderzenia, a całość utrzymuje się na paznokciach do następnej wizyty. Absolutnie nie używa się w tym celu lamp UV ani LED, co powoduje, że płytka pozostaje zdrowsza, a aplikacja jest dużo szybsza. Efekt, jaki możemy uzyskać to cieńsze i wyprofilowane w bardzo naturalny sposób paznokcie.

Ponadto SNS Manicure Tytanowy wzmacnia paznokcie od zewnątrz, gdyż dostarcza wystarczająca dawkę odpowiednich witamin, takich jak A, E, D3, B5 oraz wapń.

Produkty SNS to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie oraz doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych i akrylowych, polecana paniom, które poszukują zdrowej metody stylizacji bez konieczności rezygnacji z trwałości.

SNS Manicure Tytanowy to: brak zastosowania lampy UV/LEDprodukty wzbogacone o witaminy i mineraływłaściwości odżywcze, regenerujące i wzmacniające dla płytki paznokciszybki czas pracytytanowa trwałość przez okres noszenia, bez odprysków i zarysowańmożliwość przedłużania na szablonie bez użycia lampy UV/LEDprodukty wegańskie, bez składników pochodzenia zwierzęcego, nie testowane na zwierzętachponad 300 kolorówponad 20 lat doświadczeniaprodukt wyłącznie do użytku profesjonalnego

Aby móc nazwać daną metodę stylizacji manicure tytanowym, musi zostać spełnionych kilka warunków:

  • skład zupełnie inny od proszków akrylowych (proszki akrylowe to NIE manicure tytanowy!), produkty nie zawierają formaldehydu, kwasu metakrylowego, primera kwasowego, parabenów, glutenu, ftalanów i oleju mineralnego. Ponadto preparaty płynne muszą zawierać witaminy oraz wapń.
  • wykonać go może wyłącznie kosmetyczka w gabinecie kosmetycznym, która odbyła szkolenie SNS Manicure Tytanowy, posiada stosowny certyfikat i pracuje na produktach SNS Polska.