Indywidualne ortezy

Indywidualne ortezy dla każdego, które podnoszą komfort chodzenia. Dopasowuje się je do kształtu stopy i zabezpieczają przed otarciami i nadmiernymi uciskami, prowadzącymi do powstawania odcisków i modzeli. Ortezy wykonywane są w czasie zabiegu na życzenie Klienta.

Są to produkty medyczne, zawierające innowacyjne komponenty, dzięki którym ortezy  z mas silikonowych HERBITAS mają regeneracyjny wpływ na skórę:

HYDROXIPROLISILANE: składnik o wspaniałych właściwościach leczniczych, stosowany w kuracjach drobnych uszkodzeń skóry – leczy i regeneruje komórki.

BIOMASTER: Anty-mikrobiotyczny, niesamowicie trwały i bardzo aktywny składnik na bazie jonów srebra. Podczas badań nad tym komponentem wykonano ponad 2000 testów na ponad 50 różnych gatunkach bakterii. Wynik – stosując BIOMASTER zaobserwujemy znaczne zredukowanie szkodliwych gatunków, takich jak np. Mrsa, czy E. Coli. Usuwanie bakterii, takich jak Listeria, Salmonella i Campylobacter jest skuteczne aż w 99,99%. Biomaster usuwa 80% tych bakterii w ciągu 15 minut, nadal pozostając aktywnym.

Nasze silikony spełniają normy JIS Z2801 i THE ISO 22196:2011 uznane przez niezależne laboratoria.

Metoda testu antybakteryjnego ISO do pomiaru skuteczności Biomaster-a w skrócie zawiera:

  • Testowe wszczepienie zwykłej mieszanki składników, zawierających określone ilości bakterii,
  • Próbki są trzymane w warunkach optymalnego rozwoju bakterii (37*C) przez 24h,
  • Ilość pozostałych kolonii bakterii jest mierzona 24h po wszczepieniu.

Unikalne właściwości silikonu zapewniły doskonałe rezultaty testu – kolonie bakterii likwidowane są w 99,99%, a silikon ma regeneracyjny wpływ na skórę.

Poniższa spełnia funkcję 3w1. Pani wcale nie czuje jej podczas chodzenia (w porównaniu do tych gotowych w sklepach), a ból ustał i pełni również funkcję profilaktyczna.Ponadto, mieści się w płytkim i wąskim obuwiu.
Zawiera olejki lecznicze, jony srebra i składnik wspomagający regeneracje komórek.Nie uczula.